Гуртки та секції

Всесвітній День прав людини

10 грудня у спеціалізованій школі №43  «Грааль» до  Всесвітнього Дня прав людини   проведено  правовий  турнір для учнів 10-11 класів.  «Мораль і право, право і закон – рушійні сили для життя людини, а їх знання надасть нам правильний тон і розвиток держави України», - з такими словами до учасників та вболівальників звернулися ведучі  виховного заходу. Учитель правознавства Бондаренко С.Ю. підготувала цікаві завдання та конкурси, і учні із великим задоволенням показували свої знання  з правознавства

                                                         

Найбільше коментарів отримав конкурс « У ролі спікера». Старшокласники ділилися своїми ідеями щодо питання «Як подолати корупцію  в Україні?» Цікаво було вислухати дитячі пропозиції на такі питання, на які не кожен дорослий може відповісти.

                                                                        

Протягом Тижня права у школі проведено правові лекторії,  виховні години на правову тематику,  оформлена експозиція « Загальна Декларація прав людини». Старшокласники стали учасниками круглого столу  за участі представників МАН м. Києва на тему : «Вплив засобів масової інформації на формування правової свідомості молоді».

                                                          

До річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників.

До річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників учасники шкільного гуртка «Кулькової стрільби» спеціалізованої школи №43 «Грааль» під керівництвом Капітана Володимира Борисовича 24 жовтня 2015 року відвідали меморіал-каплицю загиблим воїнам.
Каплиця знаходиться в 300-х метрах від дороги на хутір "Мриги". До неї веде асфальтована дорога від розвилки, біля якої знаходиться ДОТ 107. На самій розвилці встановлено пам'ятний камінь і покажчик. Каплиця побудована на військовому кладовищі, у братських могилах якого поховані бійці, загиблі як при обороні, так і при звільненні Києва.

Графік  роботи   гуртків спеціалізованої  школи №43  на  2015-2016 н. р.

№ з/п

Кількість годин на тиждень

Назва гуртка

(керівник)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

1.     

3 год

1-4 кл

 

 «Країна гри»

 (Мельник А.Б.)

1415-1500

ігр.майдан/ акт.зал

 

1415-1500

ігр.майдан/ акт.зал

1415-1500

ігр.майдан/ акт.зал

 

2.     

3 год

5-11кл.

 

Студія акторського мистецтва «Палітра»

 (Мельник А.Б.)

 

1515-1600

акт.зал

 

 

1515-1600

акт.зал

 

1515-1600

    акт.зал

 

 

3.     

3  год

6-7кл.

 

Клуб «Пошук»

 (Доманська О.В.)

 

1515-1600

музей

1515-1600

музей

 

1515-1600

музей

4.     

 2  год

«Медіаосвіта»

(Андрушенко Я.С)

 

1515-1600 каб.209

 

1515-1600 каб. 209

 

 

 

5.     

2 год

8 кл.

Клуб «Еколог»

(Смакоуз Я.С.)

1515-1600

каб. 14

1515-1600

каб. 14

 

 

 

 

6.     

2 год

9-11 кл.

«Феміда»

(Бондаренко С.Ю.) 

 

 

 

1515-1600

   каб.22

1515-1600

   каб.22

7.     

2 год

6-8кл.

 

«Дорослішай на здоров’я»

 (Кирій Т.В.)

 

1515-1600

каб.309

 

1515-1645

каб.309

 

8.     

6 год

1-3 кл

«Говори та пиши правильно».

Калашнікова О.О.

1410-1625

каб.8

 

 

1410-1625

каб.8

 

  

9.     

3 год

4-7кл.

Театральна студія «Джерельце»

(Примачко Ю.П.)

1500-1545

каб. 1

 

1415-1545

каб. 1

 

 

10. 

2 год

8-11кл.

«Дві країни – два світи» (англ.)

(Сидорчук І.В.)

 

 

1515-1600

каб. 18

 

 

1515-1600

каб. 18

11. 

2 год

5-6 кл

Дві країни – два світи» (нім.)

(Мусієнко М.С.)

 

1515-1600

каб15.

 

 

1515-1600

каб15

12. 

2 год

8-9кл.

«Основи-веб-дизайну»

Москаленко О.І.

 

 

1515-1600

каб207

1515-1600

каб207

 

13. 

2 год

  6кл

«Юні друзі природи»

(Пожар Г.І.)

1600-16-45

каб. 16

 

1515-1600

каб. 16

 

 

14. 

2год

11 кл.

 

«Цікава математика»

Одарченко О.І.

1515-1600

каб. 208

 

 

1515-1600

каб. 208

 

15.   

 

«Музична хвиля»

(Горбенко В.)

 

1500-1630

 

1500-1630

 

1500-1630

 

1500-1630

 

1500-1630

 

Графік  роботи   спортивних секцій спеціалізованої  школи №43 на  2015-2016 н. р.

з/п

Кількість годин на тиждень

Назва секції

(керівник)

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

1.

 

2 год

 (1-4класи)

 

«Спортивна ігротека»

(Кузьменко Н.К.)

 

 

1415-1500

малий

спортзал

 

1415-1500

   малий

спортзал

 

 

2.

3год

(5-7класи)

Студія «Туристичними стежками України»

(Кузьменко Н.К.)

 

 

1515-1600

малий спортзал

 

1515-1600

малий спортзал

 

1515-1600

малий спортзал

 

 

3.

2 год

(8-9класи)

Студія

«Туристичними стежками України»

(Ткаченко І.В.)

 

1515-1600

    каб.303

1515-1600

  каб.14

     

 

 

 

4.

5 год

(3-4 кл.)

   «Волейбол»

(Овчаренко О.І.)

1415-1500

малий

спортзал

1415-1500

малий

спортзал

1415-1500

малий

спортзал

1415-1500

малий

спортзал

1320-1405

малий

спортзал

 

5.

5 год

(5-11 кл.)

Секція загальної фізичної підготовки «Олімпієць»

(Сіткар В.С.)

 

1515-1645

великий

спортзал

 

1515-1600

великий

спортзал

 

 

1515-1645

великий

спортзал

 

 

6.

6 год

(4-5 кл.)

«Волейбол»

(БондаренкоМ.П.)

   1515-1645

великий

спортзал

 

   1515-1645

великий

спортзал

 

 

  1515-1645

  великий

спортзал

 

7.

2 год

(5-11 кл.)

    "Баскетбол"

(БондаренкоМ.П.)

 

 

 

1515-1645

великий

спортзал

 

 

8.

9 год

(8-11 кл.)

«Школа з кулькової стрільби»

(Капітан В.Б.)

 

1515-1730

шкільний тир

 

1515-1730

шкільний тир

 

1000-1300

шк.

тир