Досягнення

Підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів за 2015-2016 навчальний рік

4-А клас                                  4-Б клас                                  4-В клас                                 4-Г клас

5-А клас                                  5-Б клас                                  5-В клас                                 5-Г клас

 6-А клас                                     6-Б клас                                       6-В клас                                6-Г клас

7-А клас                                  7-Б клас                                  7-В клас                                 7-Г клас

8-А клас                                   8-Б клас                                 8-В клас

9-А клас                                   9-Б клас                                  9-В клас

10-А клас                                 10-Б клас                             

 

Тато, мама, я – спортивна сімя

27 лютого 2016 року в гімназії №318 відбувся районний етап Чемпіонату Києва із сімейного спорту - 2016 «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Нашу школу представляла родина  Бабенко: Ярослава – учениця 4-В класу ,тато – Едуард Вадимович , мама – Юлія Сергіївна. Дружна спортивна родина посіла ІІІ призове місце.               

    Адміністрація школи щиро дякує за участь в чемпіонаті родині Бабенко та зичимо їм родинного затишку, здоров’я, благополуччя та перемог у будь-яких починаннях.

                 

       

Вітаємо команду «Вертикаль», яка посіла

ІІ місце на районному етапі Київського фестивалю веселих та кмітливих юних пожежних ім. Л.П. Телятникова

Щодня дня у нашій державі виникає в середньому 150 пожеж, на яких щороку гинуть сотні людей. Одна з поширених причин виникнення пожеж – це пустощі дітей з вогнем. Тож для того, щоб діти навчилися берегти від пожежі власну оселю, школу, ліс, врожай була створена Дружина юних пожежних «Вертикаль». Займаючись у Дружині, юні пожежники виконують дуже важливу справу – допомагають запобігати виникненню пожеж.

 Бути юним пожежним – значить бути спритним і сміливим, мужнім та відважним, значить багато знати і уміти.

 Перші юні помічники пожежних з'явилися ще наприкінці XIX ст., а у 1901 р. вогнеборці запропонували навчати дітей елементарним знанням пожежної справи в школі юних ополченців. Але перші Дружини юних пожежних офіційно все ж таки з'явилися у 20-30-х роках ХХ століття.

 З 1995 року в Україні почали проводитися Фестивалі Дружин юних пожежних. Фестиваль проводиться щороку, аби навчати школярів правилам безпечної поведінки у різних ситуаціях та основам здорового способу життя, виховувати повагу до професії рятувальника та дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

                                 

 

Список учнів-переможців

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

Українська мова та література

1.

Коноваленко Діана

7-А

ІІІ

Кушніренко В.В.

Лазебник Н.С.

2.

Черненький Денис

7-Б

ІІ

Кушніренко В.В.

3.

Карпова Олександра

7-Г

ІІІ

Василенко Н.В.

4.

Путятін Редріх

8-Б

ІІ

Шевчук О.В.

5.

Мирутенко Анастасія

8-В

ІІІ

Шевчук О.В.

6.

Прохорова Серафіма

9-А

ІІІ

Кушніренко В.В.

7.

Пожар Анастасія

10-А

І

Василенко Н.В.

8.

Гречкосій Владислава

10-А

І

Василенко Н.В.

9.

Бикова Марія

10-А

ІІІ

Василенко Н.В.

10.

Гнесь Софія

10-Б

ІІІ

Шевчук О.В.

11.

Головко Анна

11-А

ІІІ

Кушніренко В.В.

Зубрієнко І.В.

12.

Денисенко Анастасія

11-А

ІІ

Кушніренко В.В.

Зубрієнко І.В.

Англійська мова

1.

Черні Марина

8-Б

ІІІ

Вержиківська О.Б.

2.

Баранова Марія

9-А

ІІІ

Шевченко М.П.

3.

Королик Дарина

10-А

ІІ

Величко І.Л.

4.

Миколайчук Катерина

10-А

ІІ

Ляшенко О.А.

5.

Тишкевич Вікторія

10-А

ІІ

Ляшенко О.А.

 6.

Бикова Марія

10-А

ІІІ

Величко І.Л.

7.

Михайлик Діана

10-А

ІІІ

Величко І.Л.

8.

Пожар Анастасія

10-А

ІІІ

Величко І.Л.

9.

Рогачова Дар’я

10-А

ІІІ

Ляшенко О.А.

10.

Денисенко Анастасія

11-А

І

Закревська М.А.

11.

Алексеєва Анна

11-А

ІІ

Закревська М.А.

12.

Головко Анна

11-А

ІІ

Закревська М.А.

13.

Пархоменко Олександра

11-А

ІІ

Величко І.Л.

14.

Вязовець Аріна

11-А

ІІІ

Закревська М.А.

Німецька мова

1.

Надточій Олександра

11-А

ІІ

Валіулліна Л.М.

Російська мова

1.

Бондалетова Юлія

10-Б

ІІ

Панявіна Т.І.

2.

Гнесь Софія

10-Б

ІІІ

Басан І.О.

3.

Самборський Артем

10-Б

ІІІ

Басан І.О.

Зарубіжна література

1.

Бикова Марія

10-А

І

 

 

Басан І.О.

2.

Гречкосій Владислава

10-А

ІІІ

3.

Гнесь Софія

10-Б

ІІ

4.

Бондалетова Юлія

10-Б

ІІІ

5.

Головко Анна

11-А

ІІ

Історія

1.

Мирутенко Анастасія

8-В

ІІІ

Крижановська Л.К.

2.

Гайворонський Кирило

9-А

ІІІ

Капітан В.Б.

3.

Бикова Марія

10-А

ІІ

 

 

Крижановська Л.К.

 

4.

Пожар Анастасія

10-А

ІІ

5.

Гречкосій Владислава

10-А

ІІІ

6.

Денисенко Анастасія

11-А

І

7.

Головко Анна

11-А

ІІ

Хімія

1.

Путятін Редріх

8-Б

ІІІ

Чорна О.Г.

Математика

1.

Страшнюк Анастасія

6-В

ІІІ

Каптан Ю.П.

2.

Лучкевич Степан

6-Г

ІІІ

Каптан Ю.П.

3.

Путятін Редріх

8-Б

ІІІ

Одарченко О.І.

Фізика

1.

Васюк Артем

7-Б

І

 

Малюженко О.В.

2.

Черненький Денис

7-Б

І

3.

Путятін Редріх

8-Б

ІІ

Географія

1.

Черненький Денис

7-Б

ІІ

Пожар Г.І.

2.

Карпова Олександра

7-Г

ІІ

Пожар Г.І.

3.

Мирутенко Анастасія

8-В

ІІІ

Ткаченко І.В.

4.

Пожар Анастасія

10-А

І

 

Пожар Г.І.

5.

Бикова Марія

10-А

ІІ

6.

Луценко Віталій

10-А

ІІІ

Біологія

1.

Мітько Мар’яна

9-А

ІІ

 

Смакоуз Я.С.

2.

Бурлука Іван

9-Б

ІІІ

3.

Тилько Ярослав

9-Б

ІІІ

Обслуговуюча праця

1.

Мороз Вікторія

8-В

ІІ

 

Олексієнко К.М.

2.

Коржук Анастасія

10-А

І

3.

Пожар Анастасія

10-А

І

Образотворче мистецтво

1.

Кравчик Дар’я

7-А

ІІІ

 

 

 

 

Примачко Ю.П.

2.

Карпова Олександра

7-Г

ІІ

3.

Дубік Аріна

8-А

ІІІ

4.

Півень Олександра

9-А

ІІ

5.

Любінська Валерія

9-А

ІІ

6.

Лазуткіна Марія

9-А

ІІ

7.

Гречкосій Владислава

10-А

І

8.

Дубінська Анастасія

10-А

ІІІ

9.

Зозуля Андрій

10-Б

ІІІ

10.

Кисла Тетяна

10-Б

ІІ

11.

Самойленко Катерина

11-Б

ІІІ

 

Список учнів-переможців

І (районного) етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

Українська мова та література

1.

Гречкосій Владислава

10-А

ІІ

Василенко Н.В.

2.

Пожар Анастасія

10-А

ІІ

Василенко Н.В.

3.

ІІ

Василенко Н.В.

4.

Бикова Марія

10-А

ІІІ

Василенко Н.В.

5.

Пархоменко Олександра

11-А

ІІІ

Кушніренко В.В.

Зарубіжна література

1.

Бикова Марія

10-А

         ІІ

Басан І.О.

2.

Лук’янова Дар’я

10-А

         ІІ

Басан І.О.

Правознавство

1.

Безугла Єлизавета

9-В

ІІ

 

 

Бондаренко С.Ю.

2.

Бикова Марія

10-А

         І

3.

Пожар Анастасія

10-А

         ІІ

4.

Коржук Анастасія

10-А

        ІІІ

5.

Лук’янова Дар’я

10-А

        ІІІ

Хімія

1.

Михайлик Діана

10-А

І

Чорна О.Г.

Математика

1.

Ковальчук Анастасія

9-В

ІІ

Каптан Ю.П.

Англійська мова

1.

Рогачова Дар’я

10-А

ІІ

Ляшенко О.А.

Історія

1.

Ковальчук Анастасія

9-В

І

Бондаренко С.Ю.

2.

Бикова Марія

10-А

ІІ

Крижановська Л.К.

Економіка

1.

Ремінь Ольга

9-А

ІІІ

 

Пожар Г.І.

2.

Ремінь Тетяна

9-А

ІІІ

3.

Пожар Анастасія

10-А

ІІ

Біологія

1.

Бурлука Іван

9-Б

ІІ

Смакоуз Я.С.

2.

Тилько Ярослав

9-Б

І

Смакоуз Я.С.

 

Список учнів-переможців

ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу

 знавців української мови імені Петра Яцика

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

1.

Малофієнко Юлія

3-А

ІІ

Кирилюк Н.М.

2.

Веретенцева Єлизавета

4-Б

І

Циганова В.В.

3.

Пархоменко Олексій

4-А

ІІІ

Жебіт М.М.

4.

Путятін Редріх

8-Б

І

Шевчук О.В.

5.

Бикова Марія

10-А

ІІ

Василенко Н.В.

6.

Пожар Анастасія

10-А

ІІІ

Василенко Н.В.

 

Список учнів-переможців

ІІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу

 знавців української мови імені Петра Яцика

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

1.

Гречкосій Владислава

10-А

ІІ

Василенко Н.В.

2.

Бикова Марія

10-А

ІІІ

Василенко Н.В.

 

Список учнів-переможців

ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

1.

Одінцов Олександр

6-А

ІІІ

Дубинська Г.Є.

2.

Гречкосій Владислава

10-А

І

Василенко Н.В.

3.

Пожар Анастасія

10-А

ІІ

Василенко Н.В.

4.

Дубинська Анастасія

10-А

ІІІ

Василенко Н.В.

 

Список учнів-переможців

ІІ (районного) етапу конкурсу «Розумники і розумниці»

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

1.

Пархоменко Олексій

4-А

ІІІ

Жебіт М.М.

 

Підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів за І семестр 2015-2016 навчального року

5-А клас                                       5-Б клас                                       5-В клас                                      5-Г клас

 6-А клас                                          6-Б клас                                            6-В клас                                      6-Г клас

7-А клас                                       7-Б клас                                       7-В клас                                       7-Г клас

8-А клас                                       8-Б клас                                       8-В клас

9-А клас                                       9-Б клас                                       9-В клас

10-А клас                                     10-Б клас                                      11-А клас                                     11-Б клас