Міжнародні зв’язки

І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.

Т.Шевченко

У проекті Державного стандарту зазначено, що вся система шкільної  освіти в галузі іноземних мов має виробляти в учнів уміння іншомовного спілкування, що сприятиме інтеграції українського суспільства до світової спільності.

Правильне розуміння школярами принципів співіснування в Європі, в світі, володіння інформацією про соціальні структури, способи життя, різні організації, інституції, європейський плюралізм, знання та розуміння міжнародних тенденцій, способів мислення та поведінки створює належні орієнтири в подальшому житті, які допоможуть у прийнятті важливих, можливо, глобальних рішень.

Серед цікавих подій шкільного життя хочеться відзначити діяльність шкільного Євроклубу, який працює в школі з 1999 року. Представники клубу  переписуються з однолітками інших країн, таких як Німеччина, Англія, Росія, що надає їм змогу розширити свої знання про мову та культуру інших народів. За підтримки радників "Трикутника" пілотував проект «Дві країни – два погляди на традиції». Мета проекту – допомогти молоді реалізувати себе у європейському просторі, знайти друзів як в Україні, так і за її межами, підготувати підростаюче покоління до життя у спільній Європі, виховувати в дусі толерантності та спільних європейських цінностей. Гасло проекту: «Поєднаємо європейські досягнення з українськими цінностями».

З метою налагодження дружніх зв’язків, починаючи з 2007 року, відбуваються зустрічі між учителями, учнями, батьками нашої школи та школи Бад Зульца (Німеччина). Під час осінніх канікул з 28.10.2013р. по 04.11.2013 р. делегація вчителів та учнів  школи  приймала делегацію вчителів та учнів з міста  Бад Зульца (Німеччина). Відбулися спільні екскурсії по місту Києву, зустрічі з учителями та учнями. Ми спілкувалися, фотографувалися,  розважалися, обмінювалися телефонами та адресами. Час прощання настав швидше, ніж  того очікували, але ми не сумуємо, тому що сподіваємося на зустрічі в майбутньому.

Педагогічний колектив школи допомагає поглибити знання учнів про країни Європи, а також підкреслити приналежність нашої держави до Європейської сім`ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому.

Наші колеги і друзі з СЗШ №1 м. Васильків

Між адміністрацією, педагогічним колективом нашої школи та середньої загальноосвітньої школи №1 м. Василькова було підписано угоду про партнерські зв'язки 15 січня 2004 року, а 10 квітня 2007 року – поновлено угоду.

Підписання угоди про партнерські зв’язки 10 квітня 2007 року

Щорічно складаємо спільний план роботи на навчальний рік. Так у грудні 2010 року було проведено семінар – практикум «Професійна етика учителя», на якому були присутні наші партнери із Васильківської школи, а у березні 2011 року ми підготували круглий стіл «Виховання морально-етичної та вольової людини в умовах сьогодення», на якому мали змогу обмінятися досвідом та методичними надбаннями з нашими колегами.

Семінар – практикум "Професійна етика учителя"   і   Круглий стіл «Виховання морально-етичної та вольової людини в умовах сьогодення»