Електронні підручники

Посилання на електронну бібліотеку ІМЗО

https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/

Цьогоріч започатковує обговорення електронних версій фрагментів підручників з метою покращення якості навчальної літератури. Терміни розгляду bit.ly/3bJTSbH підручників для 4 класу – з 18 січня до 09 лютого 2021 року та 8 класу – з 22 лютого до 17 березня 2021 року.
В обговоренні можуть брати участь педагогічні працівники, представники громадських освітніх організацій, батьки учнів, усі небайдужі до якості шкільної освіти.
Цьогоріч Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій фрагментів підручників з метою покращення якості навчальної літератури. Терміни розгляду bit.ly/3bJTSbH підручників для 4 класу – з 18 січня до 09 лютого 2021 року та 8 класу – з 22 лютого до 17 березня 2021 року.Відповідний лист bit.ly/2LCfTi1 надіслано до департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, закладів післядипломної педагогічної освіти, закладів загальної середньої освіти та громадських організацій.В обговоренні підручників можуть брати участь педагогічні працівники, представники громадських освітніх організацій, батьки учнів, усі небайдужі до якості шкільної освіти. Крім ознайомлення з фрагментами підручників, також можна переглянути експертні висновки до них і висловити пропозиції та зауваження до змісту та дизайну навчальної літератури для 4 та 8 класів, представленої в Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти https://lib.imzo.gov.ua/.Узагальнені пропозиції будуть передані видавництвам і авторам підручників для доопрацювання.Нагадуємо, МОН прагне bit.ly/3nJglYQ комплексно розв’язати проблему якості навчальної літератури.