ХОДІМО НА УРОК!

Пройди квест та отримай подарунок.                                                                                                                   Зустрічаємо зиму творчо. Створення лепбуку.

Ми за мир.                                                                                                                                    Творимо та даруємо свято один одному.

Любимо досліджувати.                                                                                       Створюємо комікси до пройдених тем з ЯДС.

Вже третій рік вчителі початкових класів впроваджують педагогічні ідеї Нової Української Школи . Всі вчителі пройшли курсову перепідготовку та отримали сертифікати.

Протягом літа педагоги готували кабінети для маленьких школяриків. Нарешті , ошатні, відремонтовані, обладнані новими меблями, оснащені інтерактивними дошками,  різноманітними цікавими плакатами, кабінети зустріли учнів. Почалася цікава та захоплююча подорож у країну Знань.

День починається із ранкових зустрічей. Вони створюють позитивну атмосферу на весь період перебування дитини в школі. Можуть проводитися в класі, коридорі чи навіть на шкільному подвір'ї .

Вчителі вчать малечу працювати у групі. Мета групової роботи  -  полягає в об’єднанні дітей. Кожна дитина приєднується до спільної праці, співає, грає, бере участь у різних заняттях, які не передбачають суперництва.

Під час щоденних новин діти дізнаються що їх очікує на уроках цього дня, працюють з календарем погоди, діляться цікавинками . Це  сприяє розвитку загальнопізнавальних умінь і навичок.

На уроках дітлахи наполегливо опановують шкільну науку. А в цьому їм допомагають вчителі та сучасне обладнання в класах.

Шкільне життя багате на свята. Вже традиційними стали  «Посвята у першокласники», «Прощавай, Букварику!», «День української писемності», «День вишиванки»

Діти знайомляться із народними звичаями, традиціями українського народу під час підготовки та проведення свят: «День рідної мови»,  «День козацтва», «Андрія». Щороку маленькі колядники ходять від до класу, співають колядки, щедрівки, бажають успішного та мирного Нового Року.

А ще наші учні дуже люблять подорожувати. Багато нового і цікавого діти дізнаються під час екскурсій.