Чарівниця осінь

Ось і настала осінь. Пора, яку ще називають золотою.

Довкола все змінюється. Осінь, мов художниця, розмалювала дерева в жовто-червоний колір. Людям осінь принесла щедрий урожай. У садах і на городах поспіли фрукти та овочі. Осінь можна назвати чарівницею. Саме її дарами скористалися учні нашої школи для створення композицій і представили роботи на виставку «Чарівниця-осінь».

День партизанської слави

22 вересня 2017 Україна відзначила День партизанської слави. Це свято  відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з окупантами  в глибокому тилу ворога, не шкодуючи ні сил, ні крові ні самого життя.

6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат  ворожим  військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід.   За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу.

До цього дня учні нашої школи підготували інформаційну виставку газет, а саме 22 вересня  в актовій залі школи пройшла загальна виховна година  для учнів 8-х класів «Подвиг народних месників безсмертний», яка закінчилось переглядом стрічки з архівною кінохронікою.  Виховні години пам’яті на паралелях 5-11-х класів також були присвячені історії підпільно-партизанського руху на території України в часи ІІ Світової війни 1939-1945 років.

Біля меморіальної дошки на честь партизан-підпільників, яка розташована на фасаді нашої школи, несли почесну варту гуртківці шкільного клубу «Пошук»  та відбулося урочисте покладання квітів. На цій урочистій церемонії були присутні поважні гості  Голова Ради організацій ветеранів Солом’янського району м. Києва,  генерал-лейтенант у відставці, Борис Дмитрович Парафейніков,  керівник ветеранської організації мікрорайону «Батиївський» Твердохліб В.Л., представники ветеранів підпільно-партизанського руху та активісти громадської організації ветеранів війни.

Ведучі "Сніданку з 1+1" завітали до нашої школи на День учителя.