Харчування

Організацію харчування учнів у школі здійснює  КП "ШКОЛЯР"

- 100 %  учнів 1 - 4 кл. отримують безкоштовно гаряче харчування.

Також безкоштовно харчуються учні пільгових категорій:

- 8 – дітей із малозабезпечених сімей;

-1 дитина сирота;

- 1 - дитини позбавлені батьківського піклування;

- 23 - дітей-кияни батьків учасників АТО;
- 4 дитини із числа дітей з обмеженими  фізичними можливостями;

- 13 внутрішнбо переміщених дітей;

- 300 учнів ГПД харчуються за кошти батьків (38грн обід)

Прийом їжі учнями організовано відповідно до графіків харчування. Частина учнів користується буфетною продукцією та обідами за кошти батьків. Актив батьківської ради систематично контролює якість та естетичність харчування.

Якість харчування контролюється комісією з контролю за якістю харчування учнів, яку очолює директор школи. У відповідності до меню учні вживають салати із свіжих овочів, м’ясні, рибні, молочні блюда, фрукти. Приміщення харчоблоку та технічні приміщення знаходяться в задовільному стані. Обладнання харчоблоку – в робочому стані.

Відповідно до плану роботи школи здійснюються перевірки стану харчування учнів адміністрацією школи, членами батьківського комітету. Питання організації харчування учнів розглядаються й аналізуються на педрадах, нарадах при директорі, засіданні ради школи та батьківських зборах. В школі розроблена і впроваджується модель “Школи сприяння здоров’ю та гармонійному розвитку”.