Кафедри

Кафедра початкових класів

 

Учителі початкових класів:

Вишепольська Ірина Юріївна - вища категорія, «Старший учитель», «Відмінник освіти України».

Кацан Оксана Анатоліївна - вища категорія, "Старший учитель"

Шпиченко Олена Іванівна - І категорія.

Омельченко Олена Василівна - І категорія, "Старший вчитель".

Шелег Світлана Володимирівна - вища категорія, учитель-методист, «Старший учитель»

Костюченко Наталія Аркадіївна - вища категорія.

Слободська Оксана Василівна - спеціаліст з вищою освітою.

Кирилюк Наталія Макарівна - вища категорія, учитель-методист, «Старший учитель», «Відмінник освіти України».

Гонтар  Лідія Григорівна - спеціаліст з середньою спеціальною освітою.

Янко Олександра Миколаївна - вища категорія.

Зозуля Ніна Валеріївна - І категорія.

Науменко Наталія Вікторівна - вища категорія.

Жебіт Маргарита Миколаївна - вища категорія, «Старший учитель».

Циганова Вікторія Володимирівна - вища категорія, учитель-методист, «Старший учитель»

Лихолай Ірина Володимирівна - спеціаліст  з вищою  освітою

 

Вихователі групи продовженого дня:

Калашникова Олена Олександрівна - вища категорія.

Череменко Тамара Михайлівна - спеціаліст  з середньою спеціальною освітою

Вознюк Валентина Федорівна - вища категорія, «Відмінник освіти України».

Малиш Вікторія Василівна - ІІ категорія.

Каїмова Інна Анатоліївна - спеціаліст з вищою освітою.

Василенко Наталія Василівна - вища категорія, вчитель-методист.

Бохенко Ольга Павлівна - спеціаліст з вищою освітою.

Дубинська Ганна Єгорівна -вища категорія, "Старший учитель".

Кушніренко Валентина Василівна - вища категорія, "Старший учитель".

Шевчук Олена Василівна - вища категорія.

 

Олексієнко Катерина Миколаївна - вища категорія, "Старший учитель".

Дубинський Олег Володимирович - вища категорія.

Бондаренко Микола Павлович - вища категорія.

Сіткар Віра Сергіївна - вища категорія, "Старший учитель".

Крижанівська Олена Іванівна - спеціаліст з вищою освітою.

Кузьменко Наталія Костянтинівна - ІІ категорія.

Примачко Юлія Павлівна - спеціаліст з вищою освітою.

Лабінська Віра Ігорівна - вища категорія.

 

Методичне об'єднання вчителів історії та правознавства

 

Крижановська Любов Костянтинівна – вища категорія, «Старший учитель», «Відмінник освіти».

Бондаренко Світлана Юріївна – вища категорія, «Старший учитель».

Даценко Катерина Володимирівна – вища категорія, «Старший учитель».

Доманська Олена Валеріївна –  І категорія.

Капітан Володимир Борисович – І категорія.

Фіалко Олеся Валеріївна - І категорія.

Бондік Олена Леонідівна - вища категорія.

Валіулліна Лілія Набіуллівна - вища категорія, вчитель-методист, "Відмінник освіти України".

Величко Ірина Леонідівна - вища категорія,

Вержиківська Ольга Богданівна -  І категорія,

Вільчинська Єлизавета Олегівна -  ІІ категорія;

Держирук Тетяна Ернестівна -

Закревська Марина Анатоліївна - вища категорія;

Ляшенко Ольга Андріївна - І категорія;

Олексієнко Олена Юріївна - І категорія;

Омельчук-Мудрак Ольга Михайлівна - ІІ категорія;

Софієнко Ірина Олександрівна - ІІ категорія;

Шаповал Ліна Миколаївна - І категорія;

Шевченко Марина Петрівна - ІІ категорія;

Шиндер Юлія Анатоліївна - спеціаліст з вищою освітою.

Кафедра точних наук

Рибка Валентина Григорівна - вища категорія, "Старший учитель";

Москаленко Олег Іванович - І категорія;

Каптан Юлія Петрівна - І категорія;

Лисенко Анастасія Павлівна - спеціаліст з вищою освітою;

Гідулянова Валентина Миколаївна - І категорія;

Одарченко Олена Іванівна - І категорія;

Малюженко Олена Вікторівна - І категорія.

Кафедра природничих наук

Чорна Олена Григорівна - вища категорія;

Пожар Галина Іванівна - вища категорія;

Смакоуз Ярослава Степанівна - І категорія;

Ткаченко Ірина Василівна - ІІ категорія.