Обдаровані діти

Список учнів-переможців

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

Українська мова та література

1.

Бойко Аліна

7-В

І

Шевчук О.В.

Костик І.А.

2.

Малофієнко Юлія

7-А

ІІІ

Шевчук О.В.

Костик І.А.

3.

Демченко Вероніка

8-В

ІІІ

Бохенко О.П.

4.

Нурадінова Амінат

9-Б

ІІІ

Бохенко О.П.

Шевчук О.В.

5.

Одінцов Олександр

10-А

ІІІ

Василенко Н.В.

6.

Завадський Юрій

11-Б

ІІ

Лазебник Н.С.

Василенко Н.В.

7.

Писаренко Тетяна

11-Б

ІІ

Василенко Н.В.

8.

Крижановська Анастасія

11-Б

ІІІ

Василенко Н.В.

Лазебник Н.С.

 9.

Козюк Юлія

11-А

ІІІ

Василенко Н.В.

Лазебник Н.С.

Англійська мова

10.

М’ясоєдова Софія

9-А

І

Закревська М.А.

11.

Архіменко Катерина

9-А

ІІІ

Закревська М.А.

12.

Андрущак Ігор

10-А

ІІ

Закревська М.А.

13.

Терещенко Юлія

10-Б

ІІІ

Закревська М.А.

14.

Гадзевич Марія

11-А

ІІІ

Вержиківська О.Б.

Зарубіжна література

15.

Донец Анастасія

8-Г

ІІІ

Лазарєва І.О.

16.

Завадський Юрій

11-Б

ІІІ

Басан І.О.

Історія

17.

Сахацький Олексій

8-А

ІІІ

Капітан В.Б.

18.

Андрущак Ігор

10-А

ІІІ

Бондаренко С.Ю.

19.

Іванова Анастасія

11-А

І

Даценко К.В.

Правознавство

20.

Коваль Наталія

9-А

ІІІ

Бондаренко С.Ю.

Фізика

21.

Єдинорогов Валерій

10-А

ІІ

Малюженко О.В.

Географія

22.

Довбик Злата

7-А

ІІІ

 

 

Пожар Г.І.

23.

Малофієнко Юлія

7-А

ІІ

24.

Сахацький Олексій

8-А

ІІ

25.

Зуєва Валерія

8-Б

ІІІ

26.

Донец Анастасія

8-Г

ІІІ

27.

Єдинорогов Валерій

11-А

ІІІ

Хімія

28.

Єдинорогов Валерій

11-А

ІІІ

Чорна О.Г.

Обслуговуюча праця

29.

Чуніцька Тетяна

8-Б

І

Степаненко О.С.

Образотворче мистецтво

30.

Крюк Владислава

7-А

ІІ

 

 

 

 

 

 

Примачко Ю.П.

31.

Коржук Дарина

7-А

ІІІ

32.

Остапченко Вероніка

7-Б

ІІ

33.

Замастренко Єва

8-А

І

34.

Голод Вероніка

8-А

ІІ

35.

Тяжлова Ольга

8-А

ІІ

36.

Зуєва Валерія

8-Б

ІІ

37.

Мевша Мілана

8-Б

ІІ

38.

Бабенко Ярослава

8-В

ІІ

39.

Яцюк Анна

8-Б

ІІІ

40.

Лєщинська Надія

8-В

ІІІ

41.

Каїмова Каміла

9-А

ІІІ

Фізична культура

42.

Король Тамара

11-А

ІІІ

Сіткар В.С.

43.

Шапіро Марк

11-Б

ІІ

Бондаренко М.П.

 

Список учнів-переможців

І (районного) етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів Малої академії наук

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

Українська мова та література

1.

Яцечко Анастасія

9-А

ІІ

Василенко Н.В.

2.

Одінцов Олександр

10-А

ІІІ

3.

Синяк Марина

10-А

ІІІ

4.

Кравчик Дар’я

11-А

І

Англійська мова

5.

Ліпатова Анастасія

11-А

ІІ

Бондік О.Л.

Правознавство

6.

Андрущак Ігор

10-А

         І

Бондаренко С.Ю.

Хімія

7.

Яцечко Анастасія

9-А

ІІІ

Чорна О.Г.

Географія

8.

Малюженко Яна

110-А

ІІІ

Пожар Г.І.

Історія

9.

Синяк Марина

10-А

І

Бондаренко С.Ю.

Математика

10.

Сікаленко Анна

10-А

ІІІ

Каптан Ю.П.

Біологія

11.

Корчоха Кирило

8-А

ІІІ

 

Романюк Л.П.

12.

Бабенко Ярослава

8-В

ІІІ

13.

Гарбар Анастасія

8-В

ІІІ

14.

Мурейко Анна

8-В

ІІ

15.

Бубенець Іван

9-А

ІІ

Куцан С.О.

 

 

Список учнів-переможців

ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу

 знавців української мови імені Петра Яцика

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

1.

Бугаєва Катерина

3-А

ІІ

Кирилюк Н.М.

2.

Юськова Оксана

3-А

ІІІ

Кирилюк Н.М.

3.

Домбровська Марина

4-Б

ІІІ

Циганова В.В.

4.

Ходаківська Дар’я

4-Б

ІІІ

Циганова В.В.

5.

Кравчик Дар’я

11-А

ІІ

Василенко Н.В.

 

 

Список учнів-переможців

ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце, яке посів (ла)

Учитель

1.

Одінцов Олександр

10-А

І

Василенко Н.В.