Прийом до 5 класу

Порядок зарахування учнів до 5-го класу спеціалізованої школи № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу «Грааль»

на 2019-2020 навчальний рік

1. До 5 класу спеціалізованої школи № 43 з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу «Грааль» переводяться всі учні 4 класу, крім тих, які були переведені до іншого закладу або відраховані зі школи.

2. За умови наявності вільних місць зарахування на них здійснюється у такій черговості:

- до початку навчального року – діти, які мають право на першочергове зарахування;

- впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування.

3. Категорії дітей, які мають право на першочергове зарахування:

- діти, які проживають на території обслуговування закладу;

- діти працівників школи;

- діти - брати, сестри учнів школи.

4. Для зарахування до 5 класу заяви подаються до 31 травня включно. Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється на сайті школи 31 травня.

5. У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць у 5 класі, конкурсний відбір не проводиться і 01 червня видається наказ по школі про зарахування усіх дітей. У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць у 5 класі, до 01 червня включно адміністрація школи оприлюднює оголошення про проведення конкурсного відбору, що організовується і проводиться відповідно до пунктів 2-16 глави 4 розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367.  Конкурс має бути проведений і наказ про зарахування виданий до 15 червня включно.