Харчування

Організацію харчування учнів у школі здійснює  СПД – ФО “Письменюк К.І.”

- 100 %  учнів 1 - 4 кл. отримують безкоштовно гаряче харчування ;

- 17 учнів 1 – 11 класів пільгових категорій харчуються безкоштовно;

- 1 – діти із малозабезпечених сімей;

- 30 учнів ГПД харчуються безкоштовно.

Прийом їжі учнями організовано відповідно до графіків харчування. Частина учнів користується буфетною продукцією та обідами за кошти батьків. Актив батьківської ради систематично контролює якість та естетичність харчування.

Якість харчування контролюється інспектором з харчування Федосенко К.М. та комісією з контролю за якістю харчування учнів, яку очолює директор школи. У відповідності до меню учні вживають салати із свіжих овочів, м’ясні, рибні, молочні блюда, фрукти. Приміщення харчоблоку та технічні приміщення знаходяться в задовільному стані. Обладнання харчоблоку – в робочому стані.

Відповідно до плану роботи школи здійснюються перевірки стану харчування учнів адміністрацією школи, членами батьківського комітету. Питання організації харчування учнів розглядаються й аналізуються на педрадах, нарадах при директорі, засіданні ради школи та батьківських зборах. В школі розроблена і впроваджується модель “Школи сприяння здоров’ю та гармонійному розвитку”.

СПИСОК  ПРАЦІВНИКІВ  ЇДАЛЬНІ:

№ п/п

Прізвище, ім.`я та по батькові

Посада

1.